Kupię Twoje auto! «
        

Czy Twoje auto nadaje się już na sprzedaż? To zależy od Ciebie czy pragniesz się z nim rozstać. Ile możesz uzyskać sprzedając samochód? W zależności od stanu auta, czy jest powypadkowe, uszkodzone, czy sprawne cena zawsze będzie dopasowana do wartości pojazdu. Jednak mogę zapewnić iż klienci naszego skupu aut, z Poznania i całego województwa wielkopolskiego są zawsze zadowoleni z korzystnej transakcji kupna-sprzedaży. Zero formalności, szybkie oględziny, rzeczowa wycena, płacimy gotówką natychmiast. Poznańscy klienci doceniają poznańską solidność również przy handlu używanymi samochodami.

  • dogodne warunki finansowe skupu samochodów 
  • darmowy dojazd do sprzedawcy oraz darmową wycenę samochodu 
  • miejsce i czas transakcji wskazane przez sprzedającego
  • płatność gotówką od ręki lub za pomocą przelewu bankowego

    Naszą ofertę handlową wzbogacamy
  • obok zakupu aut dokonujemy kompleksowo i rzetelnie oceny stanu pojazdów, wykrywamy usterki. 

    Gdy nasi klienci są zadowoleni z dobrze przeprowadzonej transakcji skupu samochodu - my wówczas również.
Skontaktuj się
Opisz auto

Wpisz numer telefonu i email.


        
        
        

Zamiast tracić czas na poszukiwanie kupca na stary samochód, przepytywać autokomisy, dealerów samochodów nowych i narażać się na nieporozumienia oraz ryzyko zaniżonej ceny - zadzwoń do nas. Wykupimy twoje auto niezależnie od tego w jakim jest ono stanie bez zbędnych problemów.

 

Prowadzimy skup aut na terenie Poznania oraz Wielkopolski od kilku lat. Niektóre odkupione przez na samochody są z racji swojego stanu złomowane, inne rozmontowywane i odzyskujemy z nich części. Mamy również takie, które są w świetnym stanie i są dalej sprzedawane kolejnym właścicielom. Te pozostają nadal w transporcie publicznym. Mamy dostosowane godziny otwarcia do potrzeb naszych klientów. Można dzwonić do nas praktycznie 24h na dobę a umawiamy się na oględziny aut w porze i miejscu odpowiadającym sprzedającemu. Zapraszamy do składania zapytań!

RZYJEŻDŻAMY I WYCENIAMY BEZPŁATNIE!!! 
skup.aut.poznan@wp.pl 

POZNAŃ

tel. 504-020-020Poznań poszukujemy aut do skupu w dobrej cenie © 2015 szybki odkup pojazdów tel.504-020-020